تکرار

دیگه عشقی به تو تکرار نمی شه

دل تنهایی پیدا نمی شه

همه اون شعر رو غزل ها که می گفتم

واسه شادی تو تکرار نمی شه

تو همون معنی عشقی واسه من

اما بودن با تو تکرار نمی شه

با تو بودن یه معنای داره

که دوباره واسه من تکرار نمی شه

اون سرود مهربونی و وفا

واسه قلب شکستم تکرار نمی شه

ولی این رو می دونم به خدا

که امید امدنت تکرار می شه

مریم

شهادت امام صادق رو هم به همه تسلیت می گم

/ 40 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منصور

اگه يه روز يه پروانه روي شونه هات نشست فراريش نده چون من آدرس بهترين گل دنيارو بهش دادم

سيد

-------------------------------------------------------------------------------------------- ---------**------**------**----------------**------------*********------------- ---------**------**------**----------------**------------***----------------------- ---------**------**------**----------------**------------***----------------------- ---------********************************************---- --------------------------------------------------**----**------------------------------- ---دورود برشما.دوست گرامی لطف کردید آمدید.باسپاس فراوان وبلاگ سید---

rahgozar-shab

سلام مريم خانو عالی بود بازم به من سر بزنيد بای

فرهاد

سلام 0 __________________.## ________________.###* _____________.*###### _____________*###### ___________*####### __________*########. _________*#########. _________*######*###* ________*#########*## _______*##########* *# _____*###########_____* ____############ ___*##*######### ___*_____######## __________####### ___________*###### ____________*#####* ______________*####* ________________*###* ___آپيدم___________*##* __منو ببين___________*##. _____________________*##. ______________________.##. _____________________.###. ___________________.######. __________________.##*___*##. _________________.#*________*#. ________________.*__« ادبستان »__*. ______________ www.fada.blogfa.com _ ___________________________________

آنيا و آريا

سلام خوبيد ؟ شعرای زيبايی تو وبلاگتون پيدا ميشه اين شعرا رو خودتون سروديد؟ خوشحال ميشم ما رو هم راهنمايی کنید اگر ارزشی محتوای مشخص خود را از دست بدهد از آن چه باقی می ماند ؟ هیچ چیز مگر شکلی میان تهی. هیچ چیز مگر فرمانی بی چون و چرا که با ولعی هر چه افزون تر خواستار آنست که شنیده شود و مورد اطاعت قرار گیرد. هر چه اش از آنچه می خواهد آگاهی کمتری دارد حریصانه تر خواهان آن است.

ابراهيم

سلام به دوست خوبم امیدوارم حالت خوب باشه خوشحال میشم مطلب جدیدمو بخونی یا علی

سروش

سلام .من هم قالب پايه ام همين قالب بود اما چون قديمی شده علامت آيکونها و عکسهای به صورت علامت ضربدر می آید پیشنهاد می دم یا قالب را عوض کنید یا در جایی آن آکونها را آپلود کنید .موفق باشید.

سروش

سلام .من هم قالب پايه ام همين قالب بود اما چون قديمی شده علامت آيکونها و عکسهای به صورت علامت ضربدر می آید پیشنهاد می دم یا قالب را عوض کنید یا در جایی آن آکونها را آپلود کنید .موفق باشید.

سعيد

سلام ممنون از اينکه پيش ما اومدين ميلاد بر شما هم مبارک باز هم پيش ما تشريف بيارين موفق باشيد .

خاموش

من اول روز دانستم اين عهد که با من می کنی محکم نباشد نیز دانستم که هرگز سازگاری پری را با بنی ادم نباشد ممنون از اينکه به ما سر زديد . پاينده باشيد .